Naprawa samochodów 24 h – Toruń

naprawa samochodów toruń 24h
naprawa samochodów

Głównym filarem działalności naszej firmy jest pomoc drogowa 24h i holowanie samochodów na terenie miasta Toruń. Ze względu na kompleksowość świadczonych usług w naszej ofercie znajduje się także naprawa samochodów osobowych i ciężarowych, bezpośrednio w firmowym warsztacie. Posiadamy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach mechaniki, dzięki czemu naprawa samochodów wykonywana jest przez mechanika, posiadającego wiedzę i doświadczenie w konkretnym zakresie napraw

Na całokształt działalności związanej z naprawą samochodów składa się między innymi:

  • Diagnostyka komputerowa
  • Naprawa hamulców i zawieszenia
  • Auto elektryka i elektromechanika
  • Wymiana części eksploatacyjnych
  • Serwis opon
  • Obsługa klimatyzacji

Ponadto kompleksowo zajmiemy się eliminacją wykrytych usterek w ciągu 24 h.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jako całodobowy warsztat mechaniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h – 7 dni w tygodniu. Przed każdą naprawą dokonujemy dokładnej diagnostyki pojazdu, w celu wykrycia bieżącej usterki i przeprowadzenia ogólnej analizy stanu technicznego auta, aby w przyszłości zapobiec dalszym, kosztowniejszym naprawom. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i zapewniamy stały dostęp do wysokiej jakości części zarówno oryginalnych jak i zamienników od sprawdzonych producentów. Zapewniamy przystępne ceny i dyspozycyjność przez 24h na dobę.


Naprawy samochodów – Toruń - Mobilny mechanik

Naszą działalność prowadzimy na terenie Torunia, jednak przewóz maszyn oraz pomoc drogową świadczymy również w jego okolicach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu naprawa samochodów przebiega znacznie sprawniej, ze względu na szybką lokalizację usterki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem tak, aby zachować najwyższe standardy obsługi. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego na okres naprawy udostępniamy auto zastępcze oraz pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności w przypadku stłuczki. W razie potrzeby jesteśmy pod telefonem przez 24h. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszych usług.

Naprawa samochodu u klienta

Zdajemy sobie sprawę, że w wyniku poważnej usterki nie ma możliwości dojazdu do naszej stacji. Aby ograniczyć koszty związane z wynajęciem lawety i dostarczeniem auta do warsztatu, oferujemy usługę naprawy samochodu u klienta. Nasi specjaliści dojadą we wskazane miejsce oraz w razie możliwości usuną usterkę utrudniającą korzystanie z pojazdu. Szczegółowa diagnostyka komputerowa umożliwia precyzyjne zlokalizowanie awarii, dzięki czemu już na miejscu będziemy znali przyczynę usterki. Naprawa samochodu u klienta wykonywana jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować, że usługa zostanie wykonana równie rzetelnie co w warsztacie. Jesteśmy w stanie szybko dojechać na miejsce awarii, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić sprawność autu. Diagnostyka komputerowa obejmuje najczęstsze przyczyny awarii, dlatego naprawa samochodu u klienta w wielu przypadkach odbywa się od razu na miejscu, bez konieczności odwiedzania warsztatu.

Potrzebujesz, którejś z powyższych usług?
Jesteśmy dla Ciebie 24h na dobę!

534 221 181