Oferta - Przewóz maszyn – Toruń

Przewóz maszyn Toruń
Transport maszyn Toruń

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi związane z transportem, naprawą samochodów i pomocą drogową na terenie Torunia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu poszerzyliśmy naszą ofertę o przewóz maszyn wielkogabarytowych. Dysponujemy własną flotą pojazdów wyposażonych w podnośniki i naczepy, dzięki czemu transport maszyn, nawet w trudnych lokalizacjach nie stanowi dla nas problemu.

Naszym klientom oferujemy przewóz maszyn, takich jak:

  • Koparki
  • Walce
  • Ciągniki
  • Dźwigi
  • Spychacze
  • Maszyny rolnicze

Kompleksowo zajmiemy się pełną obsługą logistyczną oraz załatwieniem niezbędnej dokumentacji, wymaganej przy przewozie maszyn o dużych gabarytach. Ponadto w ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis samochodowy, w którym wykonamy niezbędne naprawy pojazdów ciężarowych, dostawczych i rolniczych. Obsługujemy Toruń i okolice, a ze względu na charakter naszej działalności jesteśmy dostępni przez całą dobę, aby zapewnić transport maszyn w najdogodniejszym dla Państwa czasie.

Przewóz maszyn rolniczych

Usługę przewozu maszyn rolniczych kierujemy do Klientów, którym zależy na szybkim i bezpiecznym transporcie maszyn rolniczych – tak urządzeń samobieżnych, jak i maszyn wielkogabarytowych stacjonarnych. Świadczymy usługi przewozu na krótkie i długie dystanse, w tym przewóz maszyn rolniczych do oddalonych serwisów naprawczych oraz dostawy sprzętu rolniczego do nowych nabywców.
Niezależnie od zasięgu i celu podróży maszyny rolnicze na czas przewozu każdorazowo odpowiednio zabezpieczamy, co gwarantuje bezpieczny transport na małych i dużych odległościach.

Przewóz ciągników rolniczych jest dla firmy organizującej usługę sporym wyzwaniem. Z jednej strony wymaga się od organizatora szybkości, z drugiej istotne jest dopełnienie wszelkich procedur bezpieczeństwa. Pilnujemy każdego etapu, a zarazem dbamy o utrzymanie dobrego tempa prac. Zależy nam na tym, żeby przewóz ciągników rolniczych przebiegał sprawnie, a Ty, żebyś mógł wykorzystywać maszyny do obsługi inwestycji w różnych miejscach. Gdy maszyna ulegnie awarii lub z innych powodów nie będzie mogła poruszać się po drodze, wezwij lawetę!

Transport maszyn - Toruń i okolice

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi logistyczno- transportowe, dzięki czemu transport maszyn odbywa się w sposób szybki i dokładnie zaplanowany. Do dyspozycji posiadamy pojazdy wyposażone w HDS, lawety niskopodłogowe oraz naczepy, które umożliwiają bezpieczną relokację ciągników, koparek i pozostałego sprzętu wielkogabarytowego. Ponadto kadra doświadczonych kierowców umiejętnie załaduje i dowiezie Państwa sprzęt w miejsce docelowe oraz zajmie się obsługą dokumentacji transportowej.

Nie tylko przewóz maszyn wchodzi w zakres naszych usług, zajmujemy się również holowaniem samochodu finansowanym z OC sprawcy, a w razie nagłej awarii oferujemy pomoc drogową z możliwością mobilnej wulkanizacji - dokonania drobnych napraw na miejscu, w celu kontynuowania dalszej jazdy. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę i zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby dostosować zakres podejmowanych działań transportowych w sposób satysfakcjonujący dla klienta.

Transport niskopodwoziowy w Toruniu

Transport niskopodwoziowy jest wymagający i nie może odbyć się bez udziału zaawansowanych maszyn i pojazdów. W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby flota była urozmaicona i nowoczesna, spełniająca drogowe standardy, a zarazem zawsze gotowa do pracy. Dzięki temu, dzisiaj możemy wspierać naszych klientów w rozmaitych sytuacjach życiowych – podczas przeprowadzek, awarii samochodów, zmianie miejsc prowadzenia prac budowlanych czy rolniczych.

Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu niskopodwoziowego w Toruniu i okolicach miasta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i podjęcia współpracy z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjny cennik, dużą dostępność, krótki czas reakcji, zoptymalizowane trasy przejazdów. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby przewóz został zorganizowany szybko i bez niespodzianek, wezwij naszą ekipę. Transport niskopodwoziowy, w tym przewóz ciągników rolniczych i maszyn budowlanych to nasza specjalność!

Potrzebujesz, którejś z powyższych usług?
Jesteśmy dla Ciebie 24h na dobę!

534 221 181